Про нас

Ми виготовляємо сувенірну  та рекламну продукцію, промосувеніри.
Основні напрямки наших технологій: нанесення зображення на кераміку та скло за допомогою деколювання, виробництво магнітиків різних видів, годинників, фоторамок, серветниць, тарілок, шкатулок та інше. Ми проводимо свою діяльність з 2002р. Величезний досвід і  натренована команда забезпечують швидке та якісне виконання замовлень.

Спілка підприємців «Магнітик» була заснована у Львові, у 2002 р. Мета спілки – розвивати в Україні виробництво сувенірів для туристів та рекламних сувенірів. Важливим для спілки є застосування новітніх технологій та елементів традиційного українського мистецтва у виробництві.

Спілка підприємців «Магнітик» є провідним спеціалістом у сфері нанесення деколі на скляний та керамічний посуд. Під замовлення ми виготовляємо різноманітний посуд для ресторанів та туристичних сувенірів з нанесенням деколі.  Ми є експертами у холодній, гарячій та високотемпературній техніці деколювання.  З радістю виконаємо для Вас замовлення будь-якої складності. Допоможемо з найрізноманітнішими дизайнами.
Нанесемо Вашу рекламу практично на всі види нашої продукції.

МИ ЗАПРОПОНУЄМО НЕ ТАКЕ ЯК УСІ
Спілка підприємців «Магнітик» з радістю береться за нестандартні завдання. Чим дивовижніше замовлення Ви нам дасте, тим більше ми будемо Вас любити та поважати.

Туристичні сувеніри
Весь процес виготовлення сувенірів відбуваються на наших виробничих потужностях . Дизайнери створять унікальний дизайн, адаптований для виробництва.

Запропонуємо під нанесення скляний та керамічний посуд високої якості.
Більше десяти видів магнітів, виготовлених різними способами.
Керамопластикові годинники; тарілки з гіпсу та керамопластику, попільнички, серветниці, підсвічники, шкатулки, нагадувалки; чарки, бокали, кухлі; підставки під горнятко.

Є НА СКЛАДІ І ВИГОТОВИМО НА ЗАМОВЛЕННЯ

Посуд під нанесення
Завжди є в широкому асортименті керамічні та скляні Горнята, Тарілки, Попільнички, Келішки, Пивні кухлі, гальби, бокали. Всі товари мають відповідні сертифікати якості та перевірені на власній практиці.