Цікаво

Як колекціонувати сувенірні тарілки ?

Що вам знадобиться:

• Інформація про колекційні тарілки.

• Вирішіть, який тип тарілок Ви хочете колекціонувати . Деякі колекціонери зосереджуються на тарілках однієї серії , інші колекціонують тарілки конкретного автора.. Багато інших колекціонують сувенірні тарілки з багатьох міст, в яких вони бувають.

• Вам потрібно знайти сувенірні та антикварні магазини.

• Оглянути інтернет-аукціони в надії знайти ідеальний тарілку , щоб додати її до своєї колекції.

• Приєднатись до онлайн груп у соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх подій, чкі стовуються колекціонування тарілок. Це також відмінний спосіб поділитися своїм хобі з людьми , які мають схожі інтереси.

• Виставляйте на показ свою колекцію, щоб Ви і всі оточуючі могли насолоджуватися її красою і різноманітністю.

У інтернет-магазині «Магнітик» великий вибір сувенірних тарілок з дизайнами всіх куточків України. Така тарілка може стати гарним подарунком для колекціонера.

Практичні сувеніри

• Горнятка – досить розповсюджений вид сувенірної продукції. Горнятка бувають самих різноманітних стилів, кольорів і з самими різноманітними зображеннями. Дуже велика перевага горняток – це те, що ними користуються абсолютно всі. Сувенірні горнятка зігрівають ваше серце спогадами, в той час, коли гарячі напої зігрівають вас. До цієї ж категорії корисних і практичних сувенірів відносяться бокали і келішки. Сувенірні горнятка зігрівають ваше серце спогадами, в той час, коли гарячі напої зігрівають вас.

• Одяг є відмінним практичним сувеніром для туристів, тому що ви не тільки регулярно будете його використовувати, але й завжди матимете привід розпочати розмову про місце, яке ви відвідали . Ще одна перевага сувенірного одягу в тому, що він може використовуватись під час вашої подорожі. Це особливо корисно у випадках , коли ви не взяли потрібну кількість речей, або якщо погода не відповідає вмісту вашої валізи.

Цікавий факт: Розміри одягу зовсім різні в Європі і в Америці зовсім різні . Майте це на увазі при покупці сувенірного одягу закордоном!

• Ніщо не може бути більш практичним, ніж їжа. Продукти дуже часто глибоко відображають індивідуальність різних культур. Їжа з різних куточків світу може допомогти вам зрозуміти людей, які там живуть і поділитися культурою цього місця з друзями та родиною.

• На ринку сувенірної продукції є багато колекційних сувенірів. Наприклад: сувенірні тарілки , з зображеннями характерними для тієї чи іншої місцевості. Також до цієї категорії відносяться магніти, шкатулки, керамічні дзвіночки, вазочки, статуетки та інші.

Цікавий факт: Колекціонування сувенірних тарілок було популярне з 19 -го століття.

В залежності від ваших уподобань, ви можете знайти сувеніри , які відповідають вашому стилю життя і повернути теплі спогади про вашу поїздку на довгі роки.

Найкращі українські сувеніри

Спілка підприємців «Магнітик» виготовляє українські сувеніри.

Ми продаємо наші сувеніри оптом і в роздріб. Виробництво «Магнітика» знаходиться на Україні. Ми виготовляємо українські сувеніри з використанням українських потужностей та традицій.  Виготовляємо сувеніри з дерева, кераміки, полі кераміки, скла…

Якісні керамічні та скляні горнята та тарілки, різних розмірів та форм, з майже вічним декольованим, кольоровим, або одноколірним зображенням. Наші дизайни відрізняються багатогранним тематичним асортиментом та тим, що розроблені спеціально під даний тип нанесення з урахуванням специфіки технології.

Сувенірний магніт. Це виріб, який має безпосередню тематичну прив’язку до регіону і виступає у ролі сувеніра на згадку. В асортименті туристичних магнітів: Керамічні, М’які магніти, Дерев’яні магніти, Магнітні блокноти, Брелоки.

Ми володіємо повним циклом розробки та виготовлення туристичних сувенірів.

Наші сувеніри розповсюджуються по всій Україні.

Сувенірні горнята

Одним з цікавих хоббі є колекціонування горнят. Горнятка можна привозити з різних куточків світу і вони завжди будуть нагадувати про місця, в яких ти побував.

Великий вибір горнят часто пропонують сувенірні магазини.  Тут можна побачити горнятка з зображенням різних місцевих пам’яток культури, оригінальними написами та з різними цікавинками.

Сувенірні горнятка – це недорогий, стильний і корисний подарунок. Вони мають дуже широкий спектр використання. Їх можна подарувати другу, начальнику, діловому партнеру чи гостю, який завітав до Вас на чай (чи на каву).

Туристи надають перевагу горняткам з зображенням міст та країн, в яких вони побували.

Сувенірні горнятка - це секретна мова, якою спілкуються майже всі любителі подорожей. Вони обожнюють свої горнятка, які стоять на кухонних полицях і зігрівають спогадами про веселі та цікаві мандрівки.

Переважна більшість сувенірних горнят зроблена за технологією, яка дозволяє використовувати для миття посудомийну машинку без шкоди для зображення.

Деколювання посуду

Деколь – це перенесення зображення з однієї поверхні на іншу.  Такий метод нанесення зображень використовується для керамічного посуду, декоративних виробів і скляної тари.

Сама наклейка містить три шари: колір, або зображення, шар, який включає в себе декоративний дизайн; covercoat, очевидно, захисний шар, який може включати в себе скло з низьким рівнем плавлення; і бек-папір, на якому дизайн друкується методом шовкографії або літографії. Отже, деколювання посуду відбувається так: друкується зображення, переноситься на керамічний або скляний виріб і потім випалюється в печі.

Цей спосіб нанесення зображення на посуд робить його дуже стійким до зовнішніх чинників. Посуд з наклейками виготовленими за допомогою деколювання можна мити у посудомийній машині.

Весь посуд із зображеннями, який виготовляє «Магнітик», зроблений саме таким способом. Також займаємося виготовленням рекламної продукції (тарілок та горнят з нанесенням логотипу Вашої компанії).

Магніти на холодильники

  Від початку серійного виробництва перших холодильників на початку 20-го ст., часто виникали думки про покращення їх зовнішнього вигляду. 

     На початку 50-х років в Америці, Джон Вестлей отримав патент на виробництво магнітів для холодильника, які  застосовувалися для  фіксації паперу та інших нотаток до їх поверхні.  Оскільки ця річ виявилася дуже корисною, то проблему фіксації будь-чого до холодильника була вирішено. Першим, хто отримав патент на виробництво декоративних магнітів, був Вільям Ціммерман з м. Ст. Луїсу (Міссурі, США). Саме він запатентував декоративні магніти, якими можна не лише фіксувати нотатки, а й  прикрашати будь-які металеві поверхні. Це сталося на початку 70-х років 20-го ст. А так, як поверхня холодильників залишилася незмінною, то не дивно, що магнітики скоро стали вже дуже популярними.

      У звязку з тим, що магнтіти на холодильник стали досить популярними, вони стали об'єктом для колекціонування. На даний час для визначення колекціонування магнітів нема офіційної назви ( як наприклад "філателія", "нумізматика"),  проте останнім часом серед колекціонерів у інтернет - просторі часто застосовується слово "МЕМОМАГНЕТИКА".

Рекорд по кількості зібраних магнітів належить американці Луїзі Грінфарб з Хендерсона (Лас-Вегас, Невада, США). Її рекорд станом на 1997 рік складав 19.300 магнітів і був внесений до "Книги рекордів Гінеса". Згідно з британською "Книгою альтернативних рекордів", на лютий 2002 року в її колекція вже нараховувала  29.000 магнтів, а на даний момент вже понад 30.000 (!!!). Луїза Грінфарб отримала прізвисько "THE MAGNET LADY".